Panel používateľa

Elektrický infražiarič MASTER HALL 3000

Elektrický infražiarič MASTER HALL 3000

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

DODANIE DO 3 DNÍ DOPRAVA ZDARMA

Výkon: 1,5 - 3 kW, Max. prúdový odber: 13 A, Napätie: 230V / 50 Hz, Rozmery: 550 x 340 x 640 mm, Hmotnosť: 12 kg

563,76 € s DPH

626,40 € s DPH Zľava 62,64 €

EAN:

Výrobca: Master

Technické parametre:

Výkon: 1,5 - 3 kW
Max. prúdový odber: 13 A
Napätie: 230V / 50 Hz
Rozmery: 550 x 340 x 640 mm
Hmotnosť: 12 kg

Miesta použitia: Obytné priestory (byt, dom, chata), Kancelárie a pracoviská, Terasy a zimné záhrady, reštaurácie a jedálne, garáže a autoservisy, továrne a výrobné haly, miestnosti z nižším vykurovaním, miesta s vysokým stropom, kostoly, vyhrievanie iba požadovaného priestoru, miesta s občasnou potrebou vyhrievania, často vetrané priestory, otvorené, resp. polootvorené priestory.

Náklady: Obstarávacie a prevádzkové náklady na infračervené vykurovacie systémy UFO sú bezkonkurenčne najnižšie ako iné dostupné systémy. Infražiariče UFO hrejú okamžite a efektívne, neohrievajú vzduch, ale pevné predmety, ako nábytok, steny a pod. Tým sú prevádzkové náklady citeľné nižšie. Vzniknuté tepelné vlny prenášajú tepelnú energiu bezprostredne bez transportných strát na všetky pevné telesá v oblasti sálania. K dosiahnutiu optimálnej vnútornej teploty dochádza pomocou povrchovej teploty materiálov a vybavením vytvoreným tepelnými infračervenými lúčmi.

Elektrické infražiariče UFO vykazujú účinky infračerveného žiarenia podobné prirodzenému slnečnému žiareniu. Emitujú termoelektrickú energiu, ktorá ohrieva predmety a následne vzduch.

Infražiariče UFO sú vysoko účinné, v prevádzke pohotové, spoľahlivé, bezpečné, v priestore nerušivé a hlavne vykazujú vysokú úsporu elektrickej energie. Ľudský organizmus pociťuje okamžite príjemné účinky tepla.

Infražiariče UFO sú vhodné pre obytné priestory, kancelárie a technologické pracoviská, tak pre interiéry ako aj exteriéry (na terasy, do zimných záhrad, do garáži, autoservisov, reštaurácií, jedálni ...)

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Špecializované stránky

www.predaj-ohrievac.sk
- ohrievače a odvlhčovače

www.predaj-obkladac.sk
- náradie pre obkladačov

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info.