Panel používateľa

Elektrický ohrievač MASTER B 3,3 EPB

Elektrický ohrievač MASTER B 3,3 EPB

Hodnotenie produktu: 4/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Výkon 1,65-3,3kW • Prietok vzduchu 510m3/h • Termostat • Ochrana IPX4 • Hmotnosť 7,7kg • Rozmery 280x270x420mm • Napätie 230V/50Hz • Max. spotreba prúdu 14,5A

120,36 € s DPH

141,60 € s DPH Zľava 21,24 €

EAN: 5904542921173

Výrobca: Master

Výkon 1,65 - 3,3 kW
1425 - 2860 kcal / h
Prietok vzduchu: 510 m3 / h
Možnosť termostatu: áno (rozsah 5 - 35 st.)
Priemer ventilátora: 230 mm
Typ ochrany: IPX4
Čistá hmotnosť: 7,7 kg
Rozmery: 280 x 270 x 420 mm
Napätie: 230 V / 50 Hz
Max. spotreba prúdu: 14,5 A
Poloha prepínača: OFF - Ventilátor - 1,65kW - 3,3kW

Popis:

Prenosné ohrievače MASTER sú určené pre vykurovanie miestností využívaných pre rôzne účely. Väčšina z nich sa používa pre vykurovanie výrobných hál, dielní, skladov, sociálnych zariadení, bytov, predajní a ďalších. Konštrukcia a vybavenie vám umožní použiť ich ako hlavný zdroj tepla, alebo ako doplňujúci zdroj vykurovania. Veľmi dobre sa hodí ako prenosný zdroj tepla pre vykurovanie miestností v čase výstavby a dokončovacích prác. Kompaktný dizajn, vysoká tepelná účinnosť, nízka hlučnosť, žiadne emisie a žiadna spotreba kyslíka sú rozhodujúce vlastnosti pre vykurovanie objektov, v ktorých pobývajú ľudia a zvieratá. Elektrické ohrievače, narozdiel od spaľovacích ohrievačov bez komína, nevytvárajú vodnú paru. To je dôvod, pre ktorý sú tieto zariadenia vhodné na vykurovanie priestorov za účelom sušenia.

Ohrievače sú vybavené nastaviteľným termostatom, ktorý umožňuje regulovať maximálnu teplotu v miestnosti. Majú vstavanú ochranu proti prehriatiu a požiaru v podobe funkcie Reset.

Ohrievače MASTER majú robustný kovový kryt so silnou, izolovanou (z bezpečnostných dôvodov) rúčkou. Vovnútri ohrievača sú vykurovacie telesá z nerezovej ocele, ktoré sú odizolované od krytu. Vykurovací výkon sa nastavuje pomocou hlavného vypínača, ktorý možno nastaviť v závislosti na modeli, pozície 1/1, 1/2, 1/3 alebo 2/3 . Modely od 3,3 kW do 22 kW možno prevádzkovať v režime ventilátora, keď hlavný vypínač nastavíte na režim označený piktogramom ventilátora.

Za účelom lepšieho rozloženia tepla vo vykurovanej miestnosti, podmieňujú modely s výkonmi od 3,3 kW do 22 kW v nepretržitej prevádzke cirkuláciu vzduchu, aj keď sú vykurovacie telesá vypnuté. To umožňuje vyrovnanie teploty vzduchu v rôznych častiach miestnosti.

Ohrievače s výkonmi od 3,3 kW do 15 kW sú chránené proti prehriatiu v závislosti na manuálnom resete. Na výstupe vzduchu pri otvore masky je teplotný snímač v podobe kapilárnej trubice. Ak teplota prekročí 105° C vypúšťaného vzduchu (teplota je meraná čidlom), vykurovacie prvky sa vypnú. Ventilátor kúrenia bude fungovať, vykurovacie telesá zostanú odpojené. Aby bolo možné zapnúť kúrenie, stlačte tlačidlo Reset na prednom panely ohrievača vedľa termostatu. Najčastejšou príčinou aktivácie tejto funkcie je výpadok napájania počas prevádzky ohrievača, čo spôsobuje zvýšenie teploty vovnútri prístroja v dôsledku zastavenia ventilátora, zapnutie alebo vypnutie zariadenia bez troch minút na vychladnutie.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Špecializované stránky

www.predaj-ohrievac.sk
- ohrievače a odvlhčovače

www.predaj-obkladac.sk
- náradie pre obkladačov

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie